fbpx
» Aktualności » Nightskating Mysłowice
14 września 2021

Nightskating Mysłowice

16 września 2021 od 19:00 zapraszamy pod halę sportową przy ulicy Bończyka na Nightskating Mysłowice. Po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wrócimy na ulice Mysłowic, by wspólnie bawić się podczas przejazdu na rolkach. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” wraz z Urzędem Miasta Mysłowice, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach oraz partnerem głównym imprezy CADesigner Engineering Sp. z o.o. zapraszają na Nightskating Mysłowice.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Rozpoczęcie przejazdu o godzinie 20:00 – na parkingu przy hali MOSIR, następnie przejazd prowadzić będzie przez Bończyka, Tuwima, Janowska, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowska, Partyzantów, Stadionowa, Oświęcimska, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicka Boczna 21:30. Zakończenie imprezy na parkingu przy hali MOSIR.

Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom, naszych przejazdów!

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Z powodu obostrzeń związanych z COVID impreza będzie tylko dla 500 osób zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi.

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy