fbpx
» Aktualności » Nagraj z nami teledysk! Konkurs!
19 listopada 2023

Nagraj z nami teledysk! Konkurs!

Za nami letnie plenerowe wydarzenia muzyczne, ale my nie zwalniamy, bo jak wiadomo w Mysłowicach Wszystko Gra! Chcemy Was porwać do kolejnego projektu muzycznego i nagrać Wasz teledysk, a przy okazji rozpalić muzyczne pasje. Ogłaszamy konkurs dla mysłowickich zespołów muzycznych, które w swoim repertuarze posiadają autorską piosenkę.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać materiał muzycznyPiosenkę Konkursową, w formie krótkiego filmu video prezentującego autorską piosenkę zespołu np. z próby zespołu, do Wydziału Komunikacji Społecznej pod adresem mailowym komunikacjaspoleczna@myslowice.pl lub na nośniku pamięci do Wydziału Komunikacji Społecznej, Urzędu Miasta Mysłowice pokój 218 w godzinach pracy Urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 listopada br. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz na fanpage Facebook Urzędu Miasta do 6 grudnia br.

Celem konkursu jest wspieranie najzdolniejszych mysłowickich zespołów muzycznych i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, wyłonienie utalentowanych mysłowiczan oraz zachęcenie ich do pracy twórczej w zakresie muzyki, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Wszystkie szczegóły w regulaminie.

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy