fbpx
» Aktualności » MYSŁO RIDE oficjalnym otwarciem budowy I etapu ścieżek rowerowych
29 września 2022

MYSŁO RIDE oficjalnym otwarciem budowy I etapu ścieżek rowerowych

W Mysłowicach 5 października br. o godzinie 12:00 odbędzie się sportowe wydarzenie MYSŁO RIDE, które będzie oficjalnym otwarciem budowy I etapu ścieżek rowerowych. Z trzech różnych miejsc w naszym mieście ruszą trzy grupy: rowerzyści, rolkarze oraz wspólnie biegacze i uprawiający Nordic Walking, które spotkają się na Promenadzie na wspólnym grillowaniu.
W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni natomiast osoby niepełnoletnie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych lub w ramach Szkoły czy Klubu, Stowarzyszenia sportowego.
Uczestnicy mogą dowolnie wybrać jedną z aktywności i dołączyć do jednej z grup:
  • I grupa uczestników to Biegacze oraz Nordic Walking: Start z Górki Słupeckiej;
  • II grupa uczestników to Rowerzyści: Start przy Szkole Sportowej ul. Gwarków 1, 41-400 Mysłowice. Podczas poruszania się rowerem obowiązują zasady ruchu drogowego (ruch prawostronny). Kask jest obowiązkowy;
  • III grupa uczestników to Rolkarze: Start przy Dworcu PKP, przy nowo otwartych przejściach dla pieszych od ul. Oświęcimskiej.

Finałowa część wydarzenia odbędzie się na Promenadzie, gdzie uczestnicy będą mogli się posilić kiełbaską z grilla lub ogniska. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Szczegóły w regulaminie.

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy