fbpx
» Aktualności » ROWEROWA STOLICA POLSKI ZAKOŃCZONA
7 lipca 2023

ROWEROWA STOLICA POLSKI ZAKOŃCZONA

Miesięczna rywalizacja o Rowerową Stolicę Polski dobiegła końca. Mysłowiczanie spisali się na medal. Nasze miasto w ogólnopolskich zmaganiach o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zdobyło 42 miejsce, zdobywając 345 punktów.  Łącznie mysłowiccy cykliści nakręcili na konto naszego miasta 24 745, 17 km. Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za świetną zabawę i zaangażowanie.

Prezydent Miasta wręczył nagrody dla sześciu cyklistów, którzy nakręcili na rzecz Mysłowic największą ilość kilometrów. Trzy pierwsze miejsca w kategorii kobiet zdobyły:

Pani Kazimiera Aksamit z wynikiem 1567,62 km;

Pani Mariola Kokoszka z wynikiem 1147,86 km;

Pani Agnieszka Nowak z wynikiem 1071,98 km.

Trzy pierwsze miejsca w kategorii mężczyzn zdobyli:

Pan Mirosław Śliwiński z wynikiem 2518,73 km;

Pan Mariusz Pacwa z wynikiem 2222,70 km;

Pan Tadeusz Szuba z wynikiem 2213,75 km.

Ponadto w ramach szerzenia i zachęcania do aktywności rowerowej zorganizowano „facebookowy” konkurs, który zachęcał do przesyłania zdjęć prosto z tras rowerowych. Wyłoniono trzy zwyciężczynie, które również zostały obdarowane nagrodami.