» Aktualności » Kolejny weekend pełen atrakcji
12 lipca 2021

Kolejny weekend pełen atrakcji

Miniony weekend, mimo deszczowej aury, obfitował w wydarzenia, na które chętnie przybyli mysłowiczanie.

Od piątku 09.07 możemy korzystać z przestrzeni artystycznej o nazwie Poczekalnia przy ul. Grunwaldzkiej – wyjątkowego miejsca spotkań z artystami i ich Twórczością. Przy Rynku, przez miesiąc będziemy mogli również zwiedzać kontenery kultury prezentujące historię Powstań Śląskich w sposób multimedialny.

Wieczorem na rynku mogliśmy obejrzeć świetną komedię sci-fi Palm Springs w plenerowym kinie. Na seans przyszło bardzo wielu mieszkańców wraz ze swoimi znajomymi.

W sobotę 10.07 świętowaliśmy 3 urodziny Mors Hubertus oraz bawiliśmy się na Summer Beach Party na Hubertus Wake & Fun, gdzie mogliśmy poruszać się w rytmach muzyki klubowej. Muzykę zapewnili DJ Eight, DJ NoUse, DJ DuDi oraz DJ Mario.

Niedzielny poranek zaczęliśmy Śniadaniem na polanie na Górce Słupeckiej. Zjawiło się wiele rodzin z dziećmi dla których kreatywne zabawy przygotowała Pani Karolina z Centrum Rozwoju Dziecka Zygzak. Mogliśmy również wziąć udział w treningu Jogi przygotowanym przez DarJa – Joga Kameralne studio zdrowego ruchu.

Popołudniowy deszcz nie wystraszył dzieciaków bawiących się przy niedzielnym teatrze na Rynku. Uśmiechy przegoniły ciemne chmury i mogliśmy obejrzeć przedstawienie dla dzieci, wykonane przez aktorów z Teatru Gry i Ludzie „Mama Bohatera”. Po przedstawieniu,animacje dla dzieci zapewnił Teatr Lufcik na Korbkę.

W obiektywie

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy