» Aktualności » Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej
10 lutego 2022

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej

Mysłowice realizują programu polityki zdrowotnej „Chcemy być rodzicami – program leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego – in vitro dla mieszkańców Mysłowic w latach 2021-2024” w roku 2022. Realizatorem programu w bieżącym roku będzie klinika Gyncentrum z Katowic.

Gyncentrum to ceniona w Polsce i na świecie klinika leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej. Integralną częścią Gyncentrum jest Laboratorium Genetyczne Gyncentrum – jeden z wiodących ośrodków w Europie specjalizujących się w genetycznej diagnostyce niepłodności i poronień oraz preimplantacyjnej diagnostyce PGS-NGS. Gyncentrum pomaga niepłodnym parom na każdym etapie ich drogi do upragnionej ciąży – począwszy od pełnej diagnostyki, poprzez leczenie niepłodności, aż po kompleksowe programy in vitro i zaawansowane procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia.

Dzięki pracy lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny, klinika może poszczycić się sukcesami oraz skutecznością leczenia na najwyższym, światowym poziomie. Gyncentrum współpracuje ze specjalistami w zakresie medycyny rozrodu, ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, perinatologii, endokrynologii, urologii, genetyki klinicznej, immunologii, andrologii, embriologii, a także diagnostyki laboratoryjnej i farmacji, którzy swoją wiedzę i doświadczanie zdobywają w prestiżowych ośrodkach na całym świecie.

W Klinikach i Szpitalu Gyncentrum w Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Bielsku-Białej oraz Sosnowcu leczy się kilkadziesiąt tysięcy polskich i zagranicznych pacjentów rocznie. Specjaliści Gyncentrum od ponad 20 lat pomagają niepłodnym parom spełniać marzenia o dziecku.

Dlaczego Gyncentrum?

  • Gyncentrum jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia niepłodności w Europie, który umożliwia swoim pacjentom przeprowadzenie pełnej diagnostyki i zaawansowanego leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.
  • W klinikach Gyncentrum stosowane są nowatorskie procedury oraz techniki diagnostyczne i zabiegowe. Podczas wieloletniej działalności eksperci Gyncentrum opracowali własne, autorskie algorytmy postępowania, które przekładają się na wysoką skuteczność leczenia pacjentów.
  • Gyncentrum dysponuje własnym laboratorium medycznym, w którym przeprowadzane są zaawansowane badania cytogenetyczne, immunologiczne oraz genetyczne, w tym genetyczne testy preimplantacyjne PGS-NGS, tj. PGT-A, PGT-M metodą karyomapping oraz PGT-SR.
  • Własny Bank Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum oraz dedykowany Program Adopcji Komórek Jajowych to gwarancja bezpieczeństwa i pewność pochodzenia komórek rozrodczych oraz ich szybka dostępność w programach in vitro.
  • Inwazyjna diagnostyka oraz zabiegi operacyjne, tj. laparoskopia diagnostyczna i zabiegowa czy leczenie endometriozy nożem plazmowym, wykonywane są w Szpitalu oraz Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum.

Kliniki Gyncentrum

Katowice, ul. Żelazna 1

Kraków, ul Mehoffera 10

Częstochowa, ul. Kozielewskiego 9

Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 140

Szpital i Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum

Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8a

Infolinia: 32 506 57 77

info@gyncentrum.pl

www.gyncentrum.pl

Pliki do pobrania:

W obiektywie

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy