5 maja 2025
EscapeTruck w Parku Słupna
Komenda Miejska Policji w Mysłowicach oraz Urząd Miasta w Mysłowicach zapraszają w niedzielę 11 maja br. do Parku Słupna w Mysłowicach, gdzie stanie EscapeTruck! Ten holenderski projekt porusza tematykę handlu ludźmi, zapraszamy w godzinach 10-17.
Organizowane wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości społecznej na zjawisko „Handlu Ludźmi”, a przede wszystkim przymusowej pracy. W przedsięwzięciu mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.
Pokoje w EscapeTruck zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej odzwierciedlały warunki życia ofiar „Handlu Ludźmi”. Będzie on dostępny dla zwiedzających od godz. 10 do 17.
Uczestnicy w grupach 6. osobowych, w formie zabawy, będą rozwiązywać różne przygotowane zadania do rozwiązania pozwalające im na wydostanie się z ciężarówki oraz pomoc wirtualnej ofierze w trudnej sytuacji, w której się znalazła.
Pliki do pobrania:
Komunikaty Urzędu Miasta
Kontakt
Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl