Komunikat MPWiK
26.06.2026
Szanowni Mieszkańcy,
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz narastającym zapotrzebowaniem na wodę, zwracamy się z prośbą o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pochodzącą z sieci wodociągowej. Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów spożywczych i socjalnych, oraz ograniczenie używania wody między innymi na potrzeby podlewania zieleni, napełniania przydomowych basenów oraz oczek wodnych.
Dziękujemy za zrozumienie, odpowiednią postawę i troskę o wspólne dobro.