» Aktualności » Za nami ostatni weekend wakacji
10 września 2020

Za nami ostatni weekend wakacji

Ostatni weekend wakacji w Mysłowicach obfitował w wiele wydarzeń. Za sprawą Orlen Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej oczy całej Polski zwróciły się w stronę Parku Słupna, gdzie o tytuły mistrzów naszego kraju walczyli najlepsi polscy zawodnicy.

Na zakończenie mistrzostw w Parku Słupna odbył się mecz wodnej piłki nożnej, w którym rywalizowały dwie drużyny – reprezentacja miasta Mysłowice oraz reprezentacja gości MP w Siatkówce Plażowej.

W sobotę na Hubertusie zagrał Was DJ Dan – rezydent Śląskich festivali kolorów oraz gościnnie Francesco Dolas. Frekwencja była ogromna, a impreza trwała do samego rana.

Na zakończenie wakacji w piątek Parku Słupna odbyło się ostatnie w tym sezonie filmowe leżakowanie, podczas którego wyświetlony został film „Młodość” z plejadą gwiazd w obsadzie. Jest to najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Na Rynku w niedzielę zainaugurowano „Koncertową ekologię”. Odbył się eko-quiz Lufcik na korbkę, rozmowy o byciu eko ze Stowarzyszeniem Wolnej Herbaty, spektakl dla dzieci „Król Maciuś” oraz teatrwarsztaty cyrkowe z Hapijama Fun Art.

W niedzielny poranek, jak co tydzień, można było wspólnie spędzić czas, zjeść zdrowe i pożywne produkty na Górce podczas Śniadania na polanie.

W obiektywie

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy