» Aktualności » Weekend w Mysłowicach zapowiada się ekscytująco!
8 lipca 2021

Weekend w Mysłowicach zapowiada się ekscytująco!

W najbliższy piątek o godzinie 17:00 na kąpielisku Hubertus Wake & Fun będzie można poćwiczyć trening Jogi. Następnie o godzinie 21:00 na rynku odbędzie się kinowa uczta. Leżaki, znajomi oraz świetna komedia Palm Springs. Film opowiada o dwójce gości weselnych, którzy zostali uwięzieni w pętli czasowej.

W sobotę na Hubertus Wake & Fun będziemy mogli pobawić się do muzyki klubowej na imprezie Beach Party, gdzie zagra DJ Eight, Dj NoUse, DJ DuDi oraz DJ Mario.

Ostatni dzień weekendu rozpocznie się pierwszym w tym sezonie Śniadanie na polanie na Górce Słupeckiej, gdzie można przyjść z własnym kocem oraz prowiantem, ale także na miejscu będziemy mogli zakupić coś do jedzenia. Dodatkowo, o godzinie 10:00 odbędą się zajęcia z jogi, które poprowadzi Pani Daria z „DarJa – Joga Kameralne studio zdrowego ruchu”. Popołudniu o godzinie 15:00 na rynku rusza Teatr Młodego Widza, a na scenie będzie można obejrzeć przedstawienie „Mama Bohatera”. Po występie Teatr Lufcik na Korbkę będzie wykonywał animacje i zabawy dla dzieci.

W obiektywie

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy