» Aktualności » Spotkanie konsultacyjne
11 stycznia 2023

Spotkanie konsultacyjne

Szanowni Mieszkańcy,

w związku ze zbliżającą się kompleksową przebudową ulic Armii Krajowej, Reymonta, Wyspiańskiego, Prusa, Mickiewicza, Lompy oraz Wojska Polskiego pragnę zaprosić na spotkania konsultacyjne, podczas których będzie można składać wnioski i propozycje związane z przedmiotową inwestycją.

Spotkania odbędą się w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach ul. Mikołowska 3.

Pierwsze spotkanie dla mieszkańców ulic: Prusa, Armii Krajowej (od Miarki do Mikołowskiej) i Mickiewicza odbędzie się 16 stycznia br. o godzinie 16:00.

Drugie spotkanie dla mieszkańców ulic: Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Lompy, Reymonta, Armii Krajowej (od Mikołowskiej do Wielkiej Skotnicy) odbędzie się 17 stycznia br. o godzinie 16:00.

W ramach inwestycji w formule zaprojektuj i wybuduj wykonawca przygotuje kompleksową dokumentację projektowo-kosztorysową z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych na realizację. Na podstawie w/w dokumentacji zrealizuje inwestycję, która obejmuje przebudowę i rozbudowę dróg, budowę i przebudowę chodników, ścieżek rowerowych i ciągów pieszo rowerowych, budowę i przebudowę zatok postojowych, budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych i publicznych, budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej, budowę i przebudowę oświetlenia ulicznego.

Łączny koszt inwestycji to 46 636 452,79 zł z czego 26 600 000,00 zł miasto pozyskało z Programu Rządowego – Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Prezydent Miasta Mysłowice

Dariusz Wójtowicz

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy