» Aktualności » Przed nami pierwszy weekend września – dzieje się w Mysłowicach!
3 września 2021

Przed nami pierwszy weekend września – dzieje się w Mysłowicach!

W sobotę w Park Słupna odbędzie się Zakończenie lata – Motocykliści dla Pawła, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Motocyklowi Dawcy Szczęścia. Podczas wydarzenia odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla Pawła – podopiecznego Fundacji Bajtel – Mysłowice Pomagają. Wydarzenie poprzedzi parada motocyklowa, która o godzinie 11.00 wyruszy z hali MOSiR do Parku Słupna.

Również w sobotę w dzielnicy Wesoła odbędzie się festyn rodzinny na boisku Górnika Wesoła. Wydarzenie uświetni mecz mistrzów MKS Górnik Wesoła kontra KS Kolejarz 24 Katowice. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy oraz dmuchańce, a ci co zgłodnieją będą mogli zjeść potrawy z grilla.

W sobotę na Hubertus Wake & Fun będziemy mogli pobawić się na imprezie Back to School – start godzina 20.00.

Tradycyjnie w niedzielę rano widzimy się na Górce Słupeckiej na Śniadaniu na Polanie. Zapraszamy z własnym kocem oraz prowiantem i koniecznie z własnym kubkiem i talerzem. Zależy nam aby ograniczyć zużycie jednorazowych naczyń. Im mniej śmieci tym lepiej dla naszej Ziemi.

Po długiej wakacyjnej przerwie, cykl Kino rodzinne powraca do MOK-u na Brzezince. Zapraszamy dzieci i rodziców na film pt. „Magiczne Muzeum” na godzinę 16.00.

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny.

W obiektywie

Kontakt

Urząd Miasta Mysłowice
ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: (+48) 32 317 11 00
Fax: (+48) 32 222 25 65
E-mail: um@myslowice.pl

Formularz kontaktowy