ePUAPSEKAPSilesia

Aktualności

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)
Kolejne Spotkanie z Biznesem za nami
14 czerwca 2018

W czwartkowy poranek (7.06) w Szybie Bończyk odbyło się kolejne Spotkanie z Biznesem. Tematyką spotkania były m. in. sprawy związane z prawem pracy czy nowe trendy w aranżacji wnętrz. Uczestników mocno zaciekawiła propozycja zatrudnienia więźniów, którą zaproponował mysłowicki Areszt Śledczy.

Tym razem udział w spotkaniu wzięli: firma Esprojekt architektura wnętrz, PKO Bank Polski, Gazeta Wyborcza Katowice, Areszt Śledczy w Mysłowicach, ekspert Prawa Pracy, Stobud, Agencja Reklamowo-wydawnicza ARAmedia, ZUKOMB, Pracownia Projektowania Architektonicznego ''Arkada'', „SBB” LABORATORIUM BADAŃ I EKSPERTYZ, P.H.U. Konsbud-Parkiet, Beata Skrzydeł, LEMAR Electric, HALDEX S.A., Konsyliar, Mariusz Czechowicz, MSK - Twoje bezpieczeństwo Firma Szkoleniowo-Usługowa, Agika sp z o. o. koła, zestawy kołowe, wózki, systemy rolkowe, Salonik Firan "Seba", ART Meble na Zamówienie, Usługi specjalistyczne BHP i P.POŻ.

- Tych spotkań nie robimy dla siebie, a dla przedsiębiorców działających na terenie Mysłowic. Jeśli chcemy, by były one ważne i pomocne dla uczestników, to musimy być otwarci na zgłaszane przez nich potrzeby. I tak też się dzieje każdy może zaproponować temat, a my go prędzej czy później podejmiemy - podkreśla Edward Lasok, prezydent Mysłowic.

Spotkania z Biznesem są regularnie organizowane przez Urząd Miasta od 2015 roku i cieszą dużym zainteresowaniem. Podczas spotkań poruszana jest bardzo różnorodna tematyka oraz zapraszani są eksperci z wielu dziedzin związanych z biznesem. Wartością dodaną jest niewątpliwie możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

- Jesteśmy zaszczyceni, iż możemy występować w roli partnera biznesowego podczas spotkań przedsiębiorców, dzieląc się z nimi wiedzą w zakresie usług bankowych. Spotkania te dają dużą możliwość zaprezentowania przez samych przedsiębiorców swoich dokonań w zakresie prowadzonych biznesów. Dodatkowo stwarzają sprzyjające warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. My, jako pracownicy PKO Banku Polskiego, jesteśmy zawsze gotowi do wspierania przedsiębiorców w realizacji ich pomysłów i rozwoju własnych biznesów - mówi Marzanna Trzepiatowska, dyrektor mysłowickiego oddziału PKO Banku Polskiego.

Każde „Spotkanie z Biznesem” to nie tylko okazja do rozmów i uzyskania dodatkowych informacji, ale także szansa na zaprezentowanie swojej firmy szerszemu gronu odbiorców.

- Cykliczne spotkania organizowane przez mysłowicki magistrat to swego rodzaju platforma wymiany doświadczeń dla pojawiających się na nich przedstawicieli firm. Można nawiązać ciekawe współprace z innymi przedsiębiorcami, którzy na co dzień nie mają czasu się spotkać. Jest to również kopalnia nowych pomysłów, idei i rozwiązań, które można wykorzystać prowadząc własną działalność - mówi Łukasz Granek z Agencji Reklamowo-wydawniczej ARAmedia.

Najbliższe Spotkanie z Biznesem planowane jest po wakacjach na 13 września br.

Zapisz się na spotkanie biznesowe

Zaproponuj temat

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieNGOKomunikaty dot. bezpieczeństwa