3 lipca 2015
Mysłowiccy maturzyści okazali się jednymi z najlepszych w województwie pod względem zdawalności w powiatach. Pierwsze miejsce zajął powiat wodzisławski z 82,4% zdawalności, na drugim miejscu uklasyfikowały się właśnie Mysłowice z 81,9%, natomiast trzecie miejsce na podium ...
Pozostałe aktualności
1 lipca 2015
Zakończył się przetarg na budowę sali sportowej dla uczniów Zespołu Szkół Sportowych. Inwestycję wykona konsorcjum firm STB Sp. z o.o. z Częstochowy oraz Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl S.A. z Dąbrowy Górniczej.
Pozostałe aktualności
30 czerwca 2015
Z końcem czerwca br. wchodzi w życie znowelizowane „Prawo budowlane". Zniesienie obowiązku uzyskania pozwolenia na budowę lub przebudowę domu jednorodzinnego to najważniejsza zmiana w ustawie.
Pozostałe aktualności
30 czerwca 2015
Zgodnie z planem zakończyła się przebudowa ul. Wielka Skotnica na całej jej długości. Kompleksowa przebudowa wraz z wymianą urządzeń podziemnych trwała od 2014 roku i kosztowała ponad 5 mln zł.
Pozostałe aktualności
30 czerwca 2015
Zespół Funduszy Pomocowych Urzędu Miasta Mysłowice podpowiada, gdzie najłatwiej uzyskać informację „z pierwszej ręki” o wsparciu w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

"Malownicze Dni Mysłowic"

Święto miasta nie zakończyło się na koncercie gwiazd w Parku Słupna. Po mocnym, muzycznym akcencie, drugiego i trzeciego dnia, mimo niesprzyjającej aury, mysłowiczanie chętnie wzięli udział w licznych wydarzeniach, zorganizowanych na mysłowickim Rynku, Promenadzie oraz w dzielnicy Bończyk.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny i Japonia
Data: 19 czerwca 2015
więcej »
Wycieczka do Muzeum Miejskiego „Sztygarka”
Data: 10 lipca 2015
więcej »
Wycieczka do Śl. Ogrodu Botanicznego
Data: 17 lipca 2015
więcej »

Bądź jak Jezus 2015

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta