ePUAPSEKAPSilesia
26 października 2016
W najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z tymczasowym zamknięciem przejścia podziemnego pod ul. Katowicką w rejonie ul. Chopina w Mysłowicach. Powodem takiej decyzji są względy bezpieczeństwa. Roboty zostaną zrealizowane do końca listopada br.
Pozostałe aktualności
26 października 2016
Informujemy, że w dniach 31 października (poniedziałek) i 1 listopada (wtorek – Wszystkich Świętych) br. w celu poprawy dojazdu do cmentarzy zostaną zmienione zasady funkcjonowania komunikacji miejskiej.
Pozostałe aktualności
25 października 2016
Urząd Miasta Mysłowice otworzy w nowo powstałym C.H. Quick Park swój punkt. Od 30 listopada mieszkańcy załatwią w nim najważniejsze sprawy, które do tej pory realizowane były wyłącznie w Biurze Obsługi Mieszkańca magistratu. Punkt czynny będzie od pn.-sb. w godz. ...
Pozostałe aktualności
25 października 2016
Forum Biznesu, organizator najbardziej prestiżowego programu Najwyższa Jakość Quality International, po raz kolejny przyznał Mysłowicom Godło Jakości. Srebrne odznaczenie 25 października odebrał w Urzędzie Miasta w Mysłowicach prezydent Edward Lasok.
Pozostałe aktualności
24 października 2016
Przewodniczący Rady Miasta Mysłowice zawiadamia, że w dniu 27 października 2016 r. o godz. 14:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta odbędzie się zwyczajna sesja Rady Miasta. Posiedzenie można śledzić na żywo na ITVM.pl
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google
 
 
Rekordowa liczba uczestników wzięła udział w XXIV Memoriale Jerzego Chromika. W biegowej imprezie wzięli udział nie tylko dorośli, którzy zmierzyli się na dystansie 10 kilometrów, ale także młodsi zawodnicy, których zadaniem było pokonanie trasy wokół hali MOSiR.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:
Spotkanie z cyklu „Literatura w aMOKu”
Data: 26 października 2016
więcej »
Wystawa malarstwa Grupy Janowskiej
Data: 6 października 2016
więcej »
Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem
Data: 27 października 2016
więcej »

Dzień Dziecka i Organizacji Pozarządowych 2016

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta