3 sierpnia 2015
IMGW-BIP Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje w poniedziałek, tj. 3 sierpnia br. temperaturę maksymalną około 30 °C. W pozostałych dniach temperatura maksymalna od 32°C do 35°C , temperatura minimalna od 18°C do 22°C.
Pozostałe aktualności
1 sierpnia 2015
1 sierpnia br. minie 71. rocznica Powstania Warszawskiego. W tym dniu będziemy czcić pamięć bohatersko walczących z hitlerowskim okupantem. O godzinie 17.00, tj. dokładnie w chwili wybuchu Powstania, usłyszymy syreny alarmowe upamiętniające historyczną chwilę.
Pozostałe aktualności
30 lipca 2015
W dniach 30 - 31 lipca br. rozpoczną się remonty średnie dróg, w związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu związane z przystąpieniem do frezowania odcinków dróg. W dniach 4 - 10 sierpnia, na tych odcinkach, zostanie położona nowa nawierzchnia.
Pozostałe aktualności
29 lipca 2015
W miniony wtorek, 28 lipca, wyjątkowa wyprawa Państwa Paris dobiegła końca. W 34 dni pokonali dmuchanym kajakiem 2 700 km, płynąc z Mysłowic wprost pod wieżę Eiffla w Paryżu. O niezapomnianej przygodzie opowiedzieli na spotkaniu u prezydenta Edwarda Lasoka.
Pozostałe aktualności
23 lipca 2015
Podczas trwających wakacji mysłowiczanie mogą aktywnie spędzać czas w mieście, wybierając z bogatej oferty czekającej na nich w Parku Słupna. W ramach akcji „Lato w mieście” na kąpielisku odbędzie się bezpłatna nauka pływania oraz zajęcia jogi na trawie. Wstęp na ...
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

"Wyruszyli po strażacką przygodę!"

Już po raz jedenasty ma miejsce międzynarodowa wymiana młodzieży pomiędzy Mysłowicami, a naszym niemieckim partnerem powiatem Enz. 30 lipca o godzinie 19:00 członkowie mysłowickich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych spotkali się przed budynkiem PSP, aby wspólnie rozpocząć swoją przygodę na XI Międzynarodowym Obozie Drużyn Pożarniczych w Niefern-Öschelbronn (powiat ENZ).
 
 

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny i Japonia
Data: 19 czerwca 2015
więcej »
Zbiórka krwi
Data: 5 sierpnia 2015
więcej »
Wycieczka do Kopalni Srebra
Data: 7 sierpnia 2015
więcej »

Dni Mysłowic 2015

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta