30 czerwca 2015
Z końcem czerwca br. wchodzi w życie znowelizowane „Prawo budowlane". Zniesienie obowiązku uzyskania pozwolenia na budowę lub przebudowę domu jednorodzinnego to najważniejsza zmiana w ustawie.
Pozostałe aktualności
30 czerwca 2015
Zgodnie z planem zakończyła się przebudowa ul. Wielka Skotnica na całej jej długości. Kompleksowa przebudowa wraz z wymianą urządzeń podziemnych trwała od 2014 roku i kosztowała ponad 5 mln zł.
Pozostałe aktualności
30 czerwca 2015
Zespół Funduszy Pomocowych Urzędu Miasta Mysłowice podpowiada, gdzie najłatwiej uzyskać informację „z pierwszej ręki” o wsparciu w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020
Pozostałe aktualności
29 czerwca 2015
To było pierwsza impreza plenerowa w Mysłowicach, w całości poświęcona bezpieczeństwu. Pierwszego dnia letniej przerwy, pod kryptonimem „Bezpieczne Wakacje" w mysłowickim Parku Słupna odbyło się widowiskowe show, podczas którego można było się wiele nauczyć.
Pozostałe aktualności
26 czerwca 2015
Radni, głosowaniem 17 głosów za i 5 przeciw, udzielili prezydentowi Edwardowi Lasokowi absolutorium. Dobra ocena za zarządzanie miejskim budżetem wystawiona została prezydentowi już po raz piąty z rzędu. Przed głosowaniem w sprawie udzielenia absolutorium prezydent przedstawił ...
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

"Malownicze Dni Mysłowic"

Święto miasta nie zakończyło się na koncercie gwiazd w Parku Słupna. Po mocnym, muzycznym akcencie, drugiego i trzeciego dnia, mimo niesprzyjającej aury, mysłowiczanie chętnie wzięli udział w licznych wydarzeniach, zorganizowanych na mysłowickim Rynku, Promenadzie oraz w dzielnicy Bończyk.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny i Japonia
Data: 19 czerwca 2015
więcej »
Wycieczka do Kopalni „Guido” w Zabrzu
Data: 3 lipca 2015
więcej »
Mocny Wieczór Filmowy
Data: 3 lipca 2015
więcej »

Bądź jak Jezus 2015

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta