22 kwietnia 2015
Trwa rekrutacja do udziału w XXVII edycji Międzynarodowego Obozu Młodzieżowego (International Youth Camp), który odbędzie się w Chorwacji. W dniach 31 lipca – 17 sierpnia młodzież wyjedzie do malowniczej miejscowości Zadar położonej nad Morzem Adriatyckim.
Pozostałe aktualności
21 kwietnia 2015
W miniony poniedziałek, 20 kwietnia, Mysłowiczanie wybrali dwudziestu trzech radnych pierwszej Mysłowickiej Rady Seniorów. Środowiska senioralne z terenu miasta reprezentować będzie dwanaście pań i jedenastu panów.
Pozostałe aktualności
21 kwietnia 2015
Urząd Miasta Mysłowice uruchamia kolejną pulę środków finansowych i od 27 kwietnia otwiera nabór wniosków o dofinansowanie kosztów inwestycji związanych ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne. W porównaniu z akcją ubiegłoroczną ...
Pozostałe aktualności
20 kwietnia 2015
W wyborach prezydenckich 10 maja 2015 roku każdy z wyborców zagłosować za pośrednictwem poczty. Aby móc to zrobić, do 27 kwietnia trzeba zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego w Urzędzie Miasta.
Pozostałe aktualności
20 kwietnia 2015
W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej informujemy, że pomiędzy 20 kwietnia a 4 maja br. każdy wyborca może sprawdzić w Urzędzie Miasta, czy został uwzględniony w spisie wyborców. W związku z wprowadzeniem nowego systemu informatycznego ŹRÓDŁO zachęcamy Mysłowiczan, ...
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

"Szczepionka przeciwko wirusowi HPV chroni przed wieloma chorobami"

 
W Mysłowicach pod koniec kwietnia ruszy cykl szczepień przeciwko HPV, na realizację których mysłowicki magistrat pozyskał sto tysięcy złotych. Ale czym jest wirus HPV? Kogo i przed czym ma chronić i w końcu czy warto się szczepić rozmawiamy z doktor ginekolog Grażyną Staniewicz – Grabowską.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa eksilibrisów
Data: 5 marca 2015
więcej »
Koncert Wiosenny Trio Con Brio
Data: 29 kwietnia 2015
więcej »
Odczarowane podwórka - Kryształowa 11
Data: 5 maja 2015
więcej »

PSZOK - przeterminowane leki

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta