27 marca 2015
Wzorem lat ubiegłych Mysłowicki Ośrodek Kultury będzie kontynuował program „Odczarowane Podwórka miasta Mysłowice”! Idea projektu wypracowana przez ostanie lata pozostaje ta sama - za sprawą kilkumiesięcznej twórczej pracy edukacyjno - animacyjnej uczestnicy ...
Pozostałe aktualności
26 marca 2015
W związku z informacją, jaka ukazała się na jednym z portali internetowych informujemy, że wszystkim mieszkańcom poszkodowanym w pożarze kamienicy, który miał miejsce 16 marca br. udzielona została niezbędna pomoc i schronienie.
Pozostałe aktualności
26 marca 2015
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach rozpoczął nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” Moduł II pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. Wnioski składać można do końca marca br.
Pozostałe aktualności
26 marca 2015
W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego wstrzymania dostaw jabłek informujemy, że Śląski Bank Żywności w Chorzowie nie jest zaangażowany w wyjaśnianie zaistniałej sytuacji. Śląski Bank Żywności w Chorzowie nie brał również udziału w procedurze pozyskania owoców. ...
Pozostałe aktualności
24 marca 2015
Osoby chcące pomóc mieszkańcom Mysłowic, którzy ucierpieli w pożarze przy ul. Górniczej 17 mogą bezterminowo wpłacać środki finansowe na poniżej wskazane konto Urzędu Miasta.
Pozostałe aktualności
Tereny Inwestycyjne
Komunikaty
Komunikaty
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

Nowa siłownia MOSiR Mysłowice czynna już dla mieszkańców

 
Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, siłownia będzie czynna od środy 18 marca. Podane zostały także ceny wejściówek i miesięcznych karnetów. MOSiR postanowił odnowić swoje pomieszczenia i zakupić nowy sprzęt do ćwiczeń.


Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa eksilibrisów
Data: 5 marca 2015
więcej »
Wystawa Agaty Suszczyńskiej „Wiersz namalowany”
Data: 19 marca 2015
więcej »
Festiwal OLD SCHOOL music & art
Data: 27 marca 2015
więcej »

PSZOK - przeterminowane leki

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta

Nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe w 2014 roku ..:: więcej informacji ::..