1 sierpnia 2015
1 sierpnia br. minie 71. rocznica Powstania Warszawskiego. W tym dniu będziemy czcić pamięć bohatersko walczących z hitlerowskim okupantem. O godzinie 17.00, tj. dokładnie w chwili wybuchu Powstania, usłyszymy syreny alarmowe upamiętniające historyczną chwilę.
Pozostałe aktualności
30 lipca 2015
W dniach 30 - 31 lipca br. rozpoczną się remonty średnie dróg, w związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu związane z przystąpieniem do frezowania odcinków dróg. W dniach 4 - 10 sierpnia, na tych odcinkach, zostanie położona nowa nawierzchnia.
Pozostałe aktualności
29 lipca 2015
W miniony wtorek, 28 lipca, wyjątkowa wyprawa Państwa Paris dobiegła końca. W 34 dni pokonali dmuchanym kajakiem 2 700 km, płynąc z Mysłowic wprost pod wieżę Eiffla w Paryżu. O niezapomnianej przygodzie opowiedzieli na spotkaniu u prezydenta Edwarda Lasoka.
Pozostałe aktualności
23 lipca 2015
Podczas trwających wakacji mysłowiczanie mogą aktywnie spędzać czas w mieście, wybierając z bogatej oferty czekającej na nich w Parku Słupna. W ramach akcji „Lato w mieście” na kąpielisku odbędzie się bezpłatna nauka pływania oraz zajęcia jogi na trawie. Wstęp na ...
Pozostałe aktualności
17 lipca 2015
Rozpoczął się najciekawszy etap realizacji projektu „Odczarowane podwórka miasta Mysłowice 2015″. Mieszkańcy trzech podwórek: Bytomska 37, Boliny 12, Wojska Polskiego2/Lompy 2 zmienią je w kolorowe place. W każdym tygodniu lipca i sierpnia przygotowane zostaną ...
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

"Park Słupna on-line!"

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy sprzed monitora obserwują świat. Zamontowano kamery on-line w Parku Słupna. Teraz przed wyjściem z domu wystarczy zobaczyć jak wygląda sytuacja w parku, ilu ludzi się opala, czy są jeszcze miejsca, albo czy nasi znajomi już pojawili się na miejscu.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
POLECANE WYDARZENIA:
Wystawa Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny i Japonia
Data: 19 czerwca 2015
więcej »
Wystawa kwiatów
Data: 1 sierpnia 2015
więcej »
Zbiórka krwi
Data: 5 sierpnia 2015
więcej »

Dni Mysłowic 2015

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta